Twój koszyk jest pusty ...
» Dlaczego żona zdradza?

Dlaczego żona zdradza?

alt
 
  • Z samotności - jesteśmy zapracowani, coraz mniej czasu spędzamy w domu. Nie rozmawiamy ze sobą i z czasem może okazać się ze nie mamy ze sobą już nic wspólnego. 
  • Potrzeba bliskości, towarzystwa i chęci do szczerych rozmów może sprawić, że przyjaciel lub kolega z pracy Twojej żony szybko awansuje na stanowisko kochanka. 
  • Niespełnienie - jest to najczęstsza przyczyna kobiecej niewierności. Kobiety lubią być adorowane i rozpieszczane. Jeśli nie widzą w spojrzeniu, gestach i czynach swojego partnera ciągłego zainteresowania i podziwu często czują się odtrącone, niepotrzebne i nieatrakcyjne. Jeśli spotkają mężczyznę, który dostrzeże w nich interesującą i piękną kobietę a na dodatek ten mężczyzna zacznie obrzucać je kwiatami i prezentami zdrada staje się bardzo prawdopodobna.
  • Aby poczuć się pożądana - kobiety uwielbiają czuć się pożądane. Samo pragnienie wyrażone przez mężczyznę jest dla wielu kobiet o wiele ważniejsze niż jego spełnienie. Kobiety chcą, aby on chciał.... i aby to okazywał. Gdy nie doświadczają tego w swoim domu, chcąc poczuć to poza nim. Jeśli więc małżeński seks stał się  jedynie mniej lub bardziej regularnym obowiązkiem a na horyzoncie pojawił się mężczyzna który kipi z pożądania na sam jej widok to o zdradę nietrudno... 
  • Z ciekawości - Część kobiet, które wcześnie wyszły za mąż, po pewnym czasie zadaje sobie pytanie: "Jak by to było z innym?". Uzyskanie na nie odpowiedzi może być bardzo silną pokusą.
  • Z zemsty za prawdziwą lub domniemaną niewierność męża. Akt zdrady jest wtedy rodzajem wyrównania rachunku, odwetu.
  • Z chwilowej potrzeby ucieczki od konfliktów lub problemu. Kiedy atmosfera w domu jest ciężka i coraz trudniej poradzić sobie z konfliktami czy problemami w domu, seks z inną osobą  jest częstą metodą na rozładowanie frustracji. 

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl