Twój koszyk jest pusty ...
» Jak wykryć zdradę?

Jak wykryć zdradę?


alt

Wykryć zdradę, znaczy dobrze wybrać urządzenie.

Czy osoba, którą podejrzewamy o zdradę jest nam wierna? Kluczem do uzyskania stuprocentowej pewności jest odpowiednie dobranie urządzenia, które pomoże nam w odkryciu prawdy…

 

Gdy nie ma Cię w domu...
  

Jeżeli istnieje podejrzenie, że ktoś gości w Twoim domu pod Twoją nieobecność, chociaż partner lub partnerka stanowczo zaprzecza- idealnym rozwiązaniem może okazać się pozostawienie w domu dyktafonu z aktywacją głosem. Idealnie sprawdzi się na przykład  dyktafony operacyjne   -  niektóre z nich nagrywają wyłącznie, gdy słychać dźwięk i przestają nagrywać gdy zapadnie cisza. Oszczędza nam to sporo czasu podczas późniejszego odsłuchiwania nagrania.

Jeśli zależy nam na nagraniu dźwięku oraz obrazu, możemy użyć rejestratora ukrytego np. w długopisie, pozostawiając go zwyczajnie na biurku lub rejestratora w pilocie, kładąc go na półce i dyskretnie kierując obiektyw w stronę pomieszczenia.

Możliwe jest również nagranie samego obrazu. Wystarczy umieścić w dyskretnym miejscu rejestrator z wbudowaną kamerą pracujący w trybie detekcji ruchu aby dowiedzieć się, czy pod naszą nieobecność mieszkanie rzeczywiście było puste.
 

 

Mówi, że jest w delegacji? Sprawdź, czy na pewno…
  
Można na kilka sposób sprawdzić, czy dana osoba rzeczywiście znajdowała się tam, gdzie twierdziła, że się wybiera. Można umieścić pod samochodem rejestrator GPS, który potrafi zapisywać dokładną trasę, po której przemieszczał się pojazd nawet przez 10 dni. Urządzenie mocowane jest na potężny magnes i zamknięte w wodoszczelnej obudowie. Aby przejrzeć dane lokalizacyjne wystarczy podłączyć rejestrator GPS do komputera i na dokładnej mapie zobaczyć kiedy i gdzie był samochód.
Można również otrzymywać lokalizację na żądanie- wówczas nieoceniony będzie mini lokalizator GPS potrafiący przesłać dokładną lokalizację na nasz telefon komórkowy w postaci dokładnej mapy wraz z długością i szerokością geograficzną. Pozostawiony w kabinie auta umożliwia dodatkowo podsłuch otoczenia przez telefon komórkowy.
Jeżeli nie zależy nam na monitorowaniu samochodu tylko osoby, dobrym rozwiązaniem będzie użycie osobistego rejestratora GPS ukrytego w breloczku, przez cały dzień zapisującego informacje o położeniu. Jeżeli osoba posiada telefon komórkowym, wyposażony w GPS, możemy wgrać na jej telefonie specjalne oprogramowanie SpyPhone Pozycjonowanie. Umożliwia ono lokalizację telefonu oraz dodatkowo przechwytywanie SMS-ów, podsłuch rozmów i otoczenia. 
 

Robi zakupy przez internet, czy umawia się na spotkanie?
  

Gdy Twój partner lub partnerka siedzi przy komputerze i zachowuje się dziwnie gdy tylko wchodzisz do pokoju- to może być oznaką, że potajemnie flirtuje lub umawia się na spotkanie. Dzięki Szpiegowi komputera KeyLogger uzyskamy dostęp do wszystkich informacji o tym, co dana osoba robiła przy komputerze- wpisywany z klawiatury tekst oraz tzw. zrzuty ekranu, czyli wszystko, co było widoczne na ekranie komputera. W prosty sposób dowiemy się, z kim i o czym rozmawiała dana osoba przez komunikatory internetowe typu Gadu Gadu, portale społecznościowe, np. Nasza Klasa itp.
Szpieg komputera KeyLogger Pro-Mail umożliwia dodatkowo przesłanie zebranych danych na zdefiniowany przez nas adres e-mail. Obie wersje KeyLogger Pro-ST oraz KeyLogger Pro-Mail działają zarówno na stacjonarnych komputerach jak i na laptopach czy netbookach.
Jeżeli nie potrzebujemy zrzutów ekranu i wystarczy nam wiedza o tym, co dana osoba pisała na komputerze możemy po prostu użyć Szpiega tekstu wpisywanego z klawiatury, wpinając go między komputer stacjonarny a klawiaturę (USB lub PS2).

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl