Twój koszyk jest pusty ...
» O firmie

O firmie

alt 

Nasza firma od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą urządzeń elektronicznych, służących głównie do zdobywania informacji.
 
W ofercie posiadamy rozwiązania służące do dyskretnego rejestrowania obrazu i dźwięku, oraz monitoringu telefonów stacjonarnych, komórkowych i komputerów. Nasze urządzenia szpiegowskie znajdują zastosowanie w kwestii sprawdzania lojalności partnerów. Świadczymy też usługi detektywistyczne w zakresie wykrywania zdrady oraz sprawdzania wierności partnerów.

Nasz sprzęt detektywistyczny jest z bardzo dobrym skutkiem wykorzystywany przez detektywów i profesjonalne firmy detektywistyczne w kraju i poza jego granicami. Dzięki temu nasze urządzenia są przetestowane praktycznie w pracy detektywistycznej. Jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo wysoką jakość oferowanych przez nas produktów oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy po podsłuchy, sprzęt detektywistyczny i akcesoria detektywistyczne. Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji oraz świadczymy wsparcie techniczne i serwis pogwarancyjny.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl