Twój koszyk jest pusty ...
» Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne

alt
 
W przypadku, gdy znajdujecie się Państwo w na tyle trudnej sytuacji, że same urządzenia mogą okazać się niewystarczające do wykrycia zdrady lub po prostu nie macie czasu na samodzielne prowadzenie takich działań, możecie zwrócić się do nas o pomoc w zakresie świadczenia profesjonalnych usług detektywistycznych. 

Agencja Detektywistyczna RANGOTIS Jarosław jest polskim licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia nr. D-0033/ 03 wydanego przez MSWiA licencji nr.0000503 wydanej przez KWP. 
Agencja RANGOTIS została przyjęta do World Investigators Network w Baltimore, USA oraz The World Association of Detectives Oakland, USA – p restiżowych organizacji zrzeszających licencjonowanych detektywów od 1950 roku. 
Naszym celem jest dostarczanie najbardziej rzetelnych i sprawdzonych informacji. 
Każdemu klientowi gwarantujemy rzetelne i profesjonalne doradztwo w zakresie usług detektywistycznych, oraz zachowanie tajemnicy służbowej. 

 
ZAKRES USŁUG:

Sprawy rozwodowe. 
Badania DNA.
Ustalanie stanu majątkowego.
Śledztwa spadkowe.
Poszukiwania majątku. 
Sprawdzanie przeszłości.
Sprawdzanie wiarygodności osób.
Analiza wiarygodności firm.
Poszukiwanie osób.
Daktyloskopia. 
Wywiad gospodarczy.   
Wykrywanie podsłuchów.
Weryfikacja dokumentów.
Windykacja.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie, umówimy Państwa na bezpłatne konsultacje podczas których będziemy mogli doradzić, omówić zakres potrzebnych działań i wycenić ewentualne zlecenie. 
 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl